Cengelkoy Tabela

                                                                                    Çengelköy Tabela

İstanbul’un güzide ilçelerinden biri olan Üsküdar’ın sınırları içinde bulunan Boğaziçi’nin Anadolu yakasında Vaniköy ile Beylerbeyi arasında yer alır. Çengelköy ve çevresindeki ilçelere Reklam ve buna ilişkin tabela hizmeti vermekteyiz. Üsküdar’ın nezih bir semti olan Çengelköy’ de reklam aracı olan çeşitli tabela modelleri firmalardan gelen talepler üzerine üretimi gerçekleştirilir, tabelanın montajı yapılr.

Tabela, çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmaların ya da İşletmelerin bilgilerini tanıtmak, yönlendirmek, bilgi vermek amacıyla çoğunlukla dış mekânlarda ‘’açık alan, bina, yol gibi.’’ Ve kapalı alanlarda belirlenmiş ölçülerde monte edilen reklam çeşidine tabela denir.

Reklamın ya da Reklamcılığın günümüze kadar geçirdiği süreçleri bu değişimle birlikte gelişimini göz önüne alırsak, tabela, tabelacılık reklamcılık adına kendi başına ayrı bir sektör olarak varlığını sürdürmektedir.  Bunun yanı sıra tabela çeşitlerinde ilk sırayı Totem Tabela almaktadır. Kendi içinde bölümlere ayrılmıştır.

Totem Tabela

  • Dekoratif Totem Tabela
  • Ekli Totem Tabela
  • Işıklı Totem Tabela

 

Totem Tabela genellikle dış mekân reklam aracı olarak sayılmakta ve çoğunlukla dış mekânlarda kullanılmaktadır.

Totem Tabelayı Kutu Harflerden oluşan tabelalar oluşturmaktadır.